Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Робоча зустріч з комерційним директором по ринках СНД Компанії МУК

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у робочій зустрічі з комерційним директором по ринках СНД Компанії МУК (офіційного представника виробника книжних сканерів Метіс (Італія) та Кінедус (Австрія)) Домініком Матон з питань оцифрування документів, яка відбулася в приміщенні Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного.

Захід було організовано Державною архівною службою України для керівників державних архівних установ та інших працівників цих установ, які виконують завдання щодо оцифрування документів Національного архівного фонду.

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!