Робоча зустріч з комерційним директором по ринках СНД Компанії МУК

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у робочій зустрічі з комерційним директором по ринках СНД Компанії МУК (офіційного представника виробника книжних сканерів Метіс (Італія) та Кінедус (Австрія)) Домініком Матон з питань оцифрування документів, яка відбулася в приміщенні Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного.

Захід було організовано Державною архівною службою України для керівників державних архівних установ та інших працівників цих установ, які виконують завдання щодо оцифрування документів Національного архівного фонду.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн