Click to listen highlighted text!

Робоча нарада щодо виконання УНДІАСД науково-дослідної роботи «Дотримання авторських прав у діяльності архівних установ в умовах цифровізації»

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член Вченої ради  Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (УНДІАСД) та член Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України, взяв участь у робочій нараді з приводу виконання УНДІАСД науково-дослідної роботи «Дотримання авторських прав у діяльності архівних установ в умовах цифровізації» (в умовах карантину та заміни основного виконавця), що відбулася у конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24). 

Учасники заходу

 

 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!