Робоча нарада щодо виконання УНДІАСД науково-дослідної роботи «Дотримання авторських прав у діяльності архівних установ в умовах цифровізації»

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член Вченої ради  Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (УНДІАСД) та член Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України, взяв участь у робочій нараді з приводу виконання УНДІАСД науково-дослідної роботи «Дотримання авторських прав у діяльності архівних установ в умовах цифровізації» (в умовах карантину та заміни основного виконавця), що відбулася у конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24). 

Учасники заходу

 

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн