Робоча нарада щодо обговорення питань цифровізації архівної справи

Директор архіву Юрій Ковтанюк взяв участь у робочій нараді, присвяченій взаємодії України з міжнародними європейськими проектами для вирішення питань цифровізації архівної справи. Нарада відбулася під головуванням заступника Міністра юстиції України Дениса Чернишова (м. Київ, вул. Мельникова 81).

У нараді взяли участь: ключовий експерт по електронному правосуддю проекту Європейського Союзу «Право-Justice», що сприяє розвитку верховенства права в Україні у відповідності до європейських стандартів та кращого порівнюваного практичного досвіду, Ивар Талло (Ivar Tallo); Голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова, яка ознайомила присутніх із станом справ в архівній сфері щодо її цифровізації; завідувач сектору взаємодії з Державною архівною службою України Управління взаємодії з органами державної влади Міністерства юстиції України Віталій Рудь; заступник начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Укрдержархіву Олександр Денисенко.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19 лютого 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у щорічному круглому столі архівістів з міжнародною участю «Оцифрування документів Національного архівного фонду, як пріоритетний напрям цифровізації національних архівів: проблеми та перспективи», який відбудеться у читальному залі Центрального державного  кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Афіша. Прес-релізАнкета учасника. Online-реєстрація.

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн