Робоча нарада у Міністерстві культури України щодо розробки порталу «Культурна спадщина України»

Заступник директора ЦДЕА України Людмила Паламарчук  разом з начальником відділу зберігання та обліку Національного архівного фонду Укрдержархіву Іриною Паламарчук взяли участь у робочій нараді, організованої відділом з питань музейної справи Міністерства культури України, щодо створення електронного інформаційного ресурсу культурної спадщини і культурних цінностей «Портал «Культурна спадщина України».

Розробка електронного інформаційного ресурсу про об’єкти культурної спадщини, культурні цінності здійснюється на виконання Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2017 року № 275-р,  та передбачає внесення до бази даних унікальних документів Національного архівного фонду України, що входять до Державного реєстру національного культурного надбання.
Також передбачається, що електронний інформаційний ресурс складатиметься з модулів (баз даних) предметів/об’єктів рухомої, нерухомої спадщини, а також втрачених/викрадених культурних цінностей, з подальшою інтеграцією такої інформації у національні та міжнародні інформаційні ресурси, та забезпечення диференційованого доступу до неї цільових аудиторій (експертів, фахівців, органів державної влади, громадян).

Створення ектронного інформаційного ресурсу культурної спадщини і культурних цінностей «Портал «Культурна спадщина України» реалізується за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн