Робоча нарада щодо обговорення нормативів часу і виробітку на основні види робіт в державних архівних установах

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у робочій нараді з обговорення першої редакції проєкту «Нормативів часу і виробітку на основні види робіт, що виконуються в державних архівних установах», яка відбулася за  ініціативи Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (далі – УНДІАСД) в приміщенні Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного.

Проєкт Нормативів часу і виробітку є результатом науково-дослідної розробки, що виконував УНДІАСД протягом 2018-2019 рр. у рамках планової наукової теми «Вивчення та науковий аналіз технологічних процесів, норм організації праці у державних архівних установах з метою визначення раціональних прийомів виконання робіт з технологічно регламентованим змістом та обсягами».
На нараді обговорено та узгоджено питання уніфікації окремих одиниць виміру, норм часу і виробітку на основні види робіт, що виконуються в архівних установах. Зазначалося, зокрема: запропонований проєкт містить нові одиниці виміру. Вони краще деталізують основні види робіт, що виконуються в державних архівних установах, уніфікують їх планування та оптимізують обрахування планових показників.
У засіданні взяли участь керівники та відповідальні працівники Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного історичного архіву України м. Київ, Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного, Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, Центрального державного архіву зарубіжної україніки, Державного архіву Київської області.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн