Click to listen highlighted text!

Робоча нарада щодо обговорення вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час надання платних послуг

Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С. у складі делегації Державної архівної служби України взяв участь у робочій нараді, яка відбулася в Антимонопольному комітеті України, з питань обговорення дотримання архівними установами, що належать до сфери управління Укрдержархіву, вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час надання платних послуг цими установами.

У нараді взяли участь: працівники Антимонопольного комітету України, завідувач сектору взаємодії з Державною архівною службою України Управління взаємодії з органами державної влади Міністерства юстиції України Рудь В. Л.; Голова Укрдержархіву Баранова Т. І.; начальник відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Укрдержархіву Сорока К. Г.; начальник відділу діловодства та архівної справи центрального апарату та підвідомчих установ Укрдержархіву Суббота Н. О.; директор Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного Берковський В. Г.; директор Центрального державного історичного архіву України, м. Київ Музичук О. В.; директор Державного архіву Київської області Каменєва С. А.; заступник директора Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України Маковська Н. В.

Модератором заходу виступив державний уповноважений Антимонопольного комітету України Загребельська А. А.

Відео-трансляція робочої наради (Джерело: офіційна сторінка Антимонопольного комітету України у мережі Facebook).

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!