Робоча нарада щодо приймання-передавання електронних документів НАФ до ЦДЕА України

Директор архіву Ковтанюк Ю. С. взяв участь у робочій нараді під головуванням заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування України Бакала В. О. Захід було присвячено обговоренню подальших дій щодо впровадження нового формату електронного документу, що затверджено наказом Голови Державного агентства з питань електронного урядування України від 07.09.2018 № 60, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.11.2018 за № 1309/32761, в системах:  електронної взаємодії органів виконавчої влади, відомчої інформаційно-телекомунікаційної системи «ЕЛАРСИС», електронного документообігу в органах державної влади. На нараді також обговорено питання  забезпечення реалізації пілотного проекту щодо приймання-передавання електронних документів Національного архівного фонду на постійне зберігання від Секретаріату Кабінету Міністрів України до Центрального державного електронного архіву України через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади із застосуванням нових форматів електронного документа та кваліфікованого електронного підпису чи печатки, передбаченого Планом затвердження плану заходів з реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 617-р. 

У нараді взяли участь працівники Державного агентства з питань електронного урядування України, Державного підприємства «Державні інформаційні ресурси України», Інститут кібернетики ім. В. М. Глушкова НАН України, а також розробники системи обміну держреєстрів в Україні «Трембіта».

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн