Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Робоча нарада щодо змін до Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у робочій нараді щодо обговорення проєкту змін до Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 55, поданих Міністерством фінансів України щодо унормування створення засвідчених паперових копій електронних документів.

Нарада відбулася в режимі відеоконференції за допомогою Інтернет-сервісу Zoom під головуванням першого заступника Міністра юстиції України Горовця Євгена.

Пропозиції Міністерства фінансів України висловили Остапчук Тетяна, в. о. начальника відділу, та Негієвич Валентина, керівник служби діловодства цього міністерства.

Позицію Державної архівної служби України виклав Сорока Костянтин.

Працівники Міністерства фінансів України погодилися з позицією Державної архівної служби України.

У нараді також взяли  участь:
Рудь Віталій, начальник відділу архівної справи Міністерства юстиції України;
Сорока Костянтин – начальник управління цифрової трансформації Державної архівної служби України;
Дубок Ірина, начальник управління формування, зберігання та обліку документів Національного архівного фонду та науково-методичного забезпечення Державної архівної служби України;
Кузнєцова Марина, начальник відділу формування Національного архівного фонду управління формування, зберігання та обліку документів Національного архівного фонду та науково-методичного забезпечення Державної архівної служби України;
Савлук Світлана, заступник директора Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.

Перший заступник Міністра юстиції України Горовець Євген, підсумовуючи результати наради, надав доручення підготувати остаточну редакцію проєкту змін до Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 55, та направити її до Міністерства фінансів України для отримання офіційного погодження.

 

 

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!