Робоча нарада щодо змін до Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у робочій нараді щодо обговорення проєкту змін до Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 55, поданих Міністерством фінансів України щодо унормування створення засвідчених паперових копій електронних документів.

Нарада відбулася в режимі відеоконференції за допомогою Інтернет-сервісу Zoom під головуванням першого заступника Міністра юстиції України Горовця Євгена.

Пропозиції Міністерства фінансів України висловили Остапчук Тетяна, в. о. начальника відділу, та Негієвич Валентина, керівник служби діловодства цього міністерства.

Позицію Державної архівної служби України виклав Сорока Костянтин.

Працівники Міністерства фінансів України погодилися з позицією Державної архівної служби України.

У нараді також взяли  участь:
Рудь Віталій, начальник відділу архівної справи Міністерства юстиції України;
Сорока Костянтин – начальник управління цифрової трансформації Державної архівної служби України;
Дубок Ірина, начальник управління формування, зберігання та обліку документів Національного архівного фонду та науково-методичного забезпечення Державної архівної служби України;
Кузнєцова Марина, начальник відділу формування Національного архівного фонду управління формування, зберігання та обліку документів Національного архівного фонду та науково-методичного забезпечення Державної архівної служби України;
Савлук Світлана, заступник директора Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.

Перший заступник Міністра юстиції України Горовець Євген, підсумовуючи результати наради, надав доручення підготувати остаточну редакцію проєкту змін до Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 55, та направити її до Міністерства фінансів України для отримання офіційного погодження.

 

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн