Click to listen highlighted text!

Розпочато підготовку змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 №55

Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С. взяв участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи, створеної наказом Державного агентства з питань електронного урядування України,  для опрацювання питань щодо змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності». Крім працівників Державного агентства з питань електронного урядування України до складу робочої групи увійшли працівники таких державних органів: Секретаріат Кабінету Міністрів України, Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство юстиції України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державна архівна служба України, а також Державного підприємства «Державний центр інформаційних ресурсів України».

Засідання відбулося під головуванням заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування України Бакала В. О.

Зазначимо, що з перших хвилин засідання робочої групи було розпочато конструктивний діалог на високому професійному рівні щодо підготовки змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 55. По багатьох питаннях учасники групи змогли дійти спільної позиції. За  результатами робочої наради було прийнято рішення про створення працівниками Державного агентства з питань електронного урядування України відповідного ресурсу в  мережі Інтернет для обміну зауваженнями та пропозиціями, а також опрацювання спільного документа, що враховує або обґрунтовано відхиляє ці зауваження та пропозиції. Це дозволить на наступних засіданнях групи обговорювати лише найбільш проблемні питання.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!