Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Розпочато роботу над Стратегією розвитку архівної справи до 2025 року

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член робочої групи з розроблення Стратегії розвитку архівної справи до 2025 року та плану заходів щодо її реалізації в такій редакції (далі – Стратегія), створеної відповідно до наказу Державної архівної служби України від 14.07.2020 № 97, взяв участь у першому засіданні цієї групи, що відбулося в конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24), та виступив з пропозиціями щодо основних напрямів, що, на його думку, слід визначити в зазначеній Стратегії на сучасному етапі.

З вітальним словом до учасників засідання звернувся Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов та стисло окреслив власне бачення щодо кола питань, які повинна визначати Стратегія.

Засідання робочої групи відбулося в режимі конструктивного діалогу та взаєморозуміння учасників.

Наказ Державної архівної служби України від 14.07.2020 № 97 «Про утворення робочої групи з розроблення Стратегії розвитку архівної справи до 2025 року та плану заходів щодо її реалізації»

Детальніше на вебпорталі Укрдержархіву та на офіційній сторінці  Укрдержархіву у facebook

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!