Click to listen highlighted text!

Розроблено методичні рекомендації з охорони праці для працівників архівних установ під час карантину та після його скасування

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк та головний спеціаліст відділу забезпечення  збереженості та обліку документів Наталія Передерій спільно з працівниками Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (УНДІАСД), а також за підтримки Спілки архівістів України, взяли участь у розробці «Методичних рекомендацій з охорони праці для працівників архівних установ під час карантину та після його скасування», що були схвалені Нормативно-методичною комісією Державної архівної служби України (протокол від 01.07.2020 № 4) та 06.07.2020 доведені Укрдержархівом до відома державних архівних установ для врахування в роботі під час послаблення карантину, відновлення прийому відвідувачів, зокрема відкриття читальних зал, разом з «Примірною пам’яткою користувача щодо відвідування архівної установи в умовах послаблення карантину», підготовленою працівниками УНДІАСД та Державного архіву Київської області, за сприянням Спілки архівістів України.

Методичні рекомендації (pdf, 604 Кб) 

Примірна пам’ятка (pdf, 299 Кб)

 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!