Розширене засідання колегії Державної архівної служби України

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк та заступник директора Людмила Паламарчук  взяли участь  у розширеному засіданні колегії Державної архівної служби України, що відбулося в актовій залі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, на якому було розглянуто підсумки роботи Укрдержархіву, державних архівних установ і спеціальних установ страхового фонду документації у 2018 році та визначено їх основні завдання на 2019 рік.

На розширене засідання колегії були запрошені керівники: структурних підрозділів Укрдержархіву,  центральних державних архівних установ, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, Науково-дослідного,проектно-конструкторського та технологічного інституту мікрографії, державних  обласних архівів, Державного архіву міста Києва, галузевих державних архівів та спеціальних установ страхового фонду документації.

   

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн