Click to listen highlighted text!

Розширене засідання колегії Державної архівної служби України

Директор ЦДЕА України Ковтанюк Юрій та провідний архівіст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Левчук Олена взяли участь у розширеному засіданні колегії Державної архівної служби України (далі – Укрдержархів), на якому було підбито підсумки діяльності Укрдержархіву, державних архівних установ та спеціальних установ СФД у 2019 році і визначені їх основні завдання на 2020 рік.

Захід відбувся в актовій залі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41).

Під час засідання були заслухані доповіді:

  • Голови Державної архівної служби України Хромова Анатолія – «Про підсумки діяльності Державної архівної служби України, державних архівних установ і спеціальних установ СФД у 2019 році та їх завдання на 2020 рік», «Про цифровий фонд користування»;
  • першого заступника Голови Державної архівної служби України Кісіля Івана – «Про реформування системи архівних установ в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи».

В рамках розширеного засідання колегії директором ЦДЕА України Ковтанюком Юрієм було презентовано новий вебсайт Державної архівної служби України.

У засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів Укрдержархіву, керівники центральних державних архівних установ, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, НДІ мікрографії, державних архівів областей, м. Києва, спеціальних установ страхового фонду документації, галузевих державних архівів.

Порядок денний

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!