Click to listen highlighted text!

Розширене засідання вченої ради УНДІАСД

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член вченої ради  Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (далі – УНДІАСД), взяв участь у розширеному засіданні цього дорадчого органу. Захід відбувся в актовій залі Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного.

Порядок денний передбачав розгляд наступних питань:

1. Про результати доопрацювання проєкту Програми розвитку галузевої науки на 2021–2025 рр.

2. Про результати доопрацювання НДР «Дотримання авторських прав у діяльності архівних установ в умовах цифровізації», проєкти звіту про НДР та методичного посібника з питань дотримання авторських прав у діяльності архівних установ України в умовах цифровізації.

3. Про розгляд та затвердження результатів конкурсу на заміщення вакантних наукових посад завідувача відділу архівознавства, завідувача відділу документознавства та провідного наукового співробітника відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД.

4. Про результати виконання НДР «Дослідження питань документування управлінської інформації та організації роботи з документами в центральних органах виконавчої влади», проєкти звіту про НДР та аналітичного огляду питань документування управлінської документації в електронній формі та організації роботи з документами в паперовій формі в центральних органах виконавчої влади.

5. Про результати виконання НДР «Дослідження питань нормування праці науково-дослідних робіт у сфері архівної справи», проєкти звіту про НДР та Нормативів трудомісткості науково-дослідних робіт у сфері архівної справи.

6. Про результати виконання НДР «Інформаційний моніторинг та наукове опрацювання літератури з питань архівної справи та документознавства з метою підготовки на їх основі аналітичної, реферативної, оглядової, бібліографічної та іншої інформації у вигляді Бюлетенів Галузевого центру науково-технічної інформації», проєкти звіту про НДР та двох випусків Бюлетеня ГЦНТІ.

7. Про результати виконання НДР «Дослідження мікробіологічного та ентомологічного стану архівосховищ та документів державних архівів з метою проведення моніторингу стану збереженості документів Національного архівного фонду», проєкт звіту про НДР з висновками та рекомендаціями для обстежених архівів щодо проведення заходів, спрямованих на знешкодження біодеструкторів та профілактику біоуражень.

8. Про рекомендацію до друку Зведеного каталогу метричних книг, що зберігаються в державних архівах України. Міжархівний довідник. Метричні книги у фондах Державного архіву Чернігівської області. Том 10, кн. 1–3.

9. Про проєкт звіту про роботу вченої ради УНДІАСД у 2020 р.

10. Різне.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!