Click to listen highlighted text!

Новий стратегічний план МРА 2021-2024

16 листопада 2020 року на першій віртуальній щорічній Генеральній Асамблеї було затверджено новий стратегічний план  Міжнародної ради архівів (МРА) «Розширення можливостей архівів та професії 2021-2024 – Новий стратегічний план МРА».  План відображає погляди та думки, якими поділились під час заходу його члени. Керівництво МРА висловило вдячність всім членам за допомогу у розробці статегічного плану, який побудований на трьох принципах: «Мережевий та спільний», «Прозорий, підзвітний та всеохоплюючий» та «Наділений повноваженнями, розширення прав та можливостей».

Детальніше на офіційному вебсайті Міжнародної ради архівів

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!