Click to listen highlighted text!

Семінар для працівників ЦДЕА України «Планування життєвого циклу електронних документів: від створення до постійного зберігання»

Відповідно до Плану проведення навчальних семінарів для працівників Центрального державного електронного архіву України у 2022 році, затвердженого наказом директора ЦДЕА України від 01.12.2021 № 147 директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Юрій Ковтанюк провів другий семінар на тему: «Планування життєвого циклу електронних документів: від створення до постійного зберігання». Захід відбувся онлайн за допомогою програмного засобу Google Meet.

Під час семінару доповідач ознайомив слухачів з міжнародною стандартизацією електронних довірчих послуг, а також детально зупинився на нормативно-правовому та законодавчому забезпеченні роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання.

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!