Click to listen highlighted text!

Семінар для працівників ЦДЕА України «Формування та оформлення справ у структурних підрозділах ЦДЕА України»

Відповідно до Плану проведення навчальних семінарів для працівників Центрального державного електронного архіву України у 2022 році, затвердженого наказом директора ЦДЕА України від 01.12.2021 № 147, головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду Віта Набережня провела для працівників архіву навчальний семінар на тему: «Формування та оформлення справ у структурних підрозділах ЦДЕА України».
Доповідач розповіла про критерії формування справ постійного зберігання та з кадрових питань, а також про вимоги до їх оформлення та зберігання.

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!