Click to listen highlighted text!

Семінар для працівників ЦДЕА України «Безбар’єрність у сьогоденні»

Відповідно до Плану проведення навчальних семінарів для працівників Центрального державного електронного архіву України у 2022 році, затвердженого наказом директора ЦДЕА України від 01.12.2021 № 147, головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації Очеретяна Інна провела для працівників архіву навчальний семінар на тему «Безбар’єрність у сьогоденні».

Під час семінару доповідачка розкрила поняття безбар’єрності, розповіла про Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору, розглянула основні напрямки усунення бар’єрів.

Очеретяна Інна під час доповіді наголосила на тому, що в ЦДЕА України підтримуються принципи безбар’єрності і перелічила ряд заходів, вжитих в архіві для створення сприятливих умов для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Презентація «Безбар’єрність у сьогоденні»

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!