Click to listen highlighted text!

Семінар з ефективного застосування форм планової і звітної документації та порядку їх складання

Начальник відділу формування Національного архівного фонду Тетяна Кручініна та провідний архівіст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Олена Левчук взяли участь у семінарі з ефективного застосування форм планової і звітної документації та порядку їх складання, організатором якого виступила Державна архівна служба України (далі ‒ Укрдержархів). Захід відбувся в режимі відеоконференції за допомогою Інтернет-сервісу Zoom.

Із вступним словом до працівників архівних установ звернулася перший заступник Голови Укрдержархіву, к.і.н. Тетяна Ємельянова.

Роз’яснення щодо питань, які надійшли до Укрдержархіву від архівних установ України,  в межах своїх повноважень, надали: заступник Голови Укрдержархіву д.і.н., професор Лариса Левченко; начальник управління формування, зберігання та обліку документів Національного архівного фонду та науково-методичного забезпечення, к.і.н. Ірина Дубок; начальник управління комунікації, к.і.н. Юлія Прилепішева; заступник начальника управління ‒ начальник відділу зберігання та обліку Національного архівного фонду Ірина Паламарчук;  завідувач сектору науково-методичного забезпечення Вікторія Гриневич.  У заході взяли участь близько 80 представників державних архівних установ України.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!