Click to listen highlighted text!

Семінар з охорони праці

Відповідно до Плану проведення навчальних семінарів для працівників Центрального державного електронного архіву України у 2022 році, затвердженого наказом директора ЦДЕА України від 01.12.2021 № 147 та Плану-графіку проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці в ЦДЕА України на 2022 рік, затвердженого директором ЦДЕА України 09.12.2021, головний спеціаліст сектору фінансово-економічного забезпечення та бухгалтерського обліку Марія Шаповал провела для працівників архіву навчальний семінар на тему: «Основні положення Закону України «Про охорону праці». Основні принципи державної політики в галузі Охорони праці» (дистанційно).
Доповідач розповіла про основні принципи державної політики в галузі охорони праці та звернула особливу увагу на гарантії прав громадян на охорону праці.

Презентація на тему: «Основні положення Закону України «Про охорону праці». Основні принципи державної політики в галузі Охорони праці»

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!