Семінар з питань забезпечення збереженості документів НАФ

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у щорічному семінарі для установ та організацій, що передають документи на постійне зберігання до Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України (далі – ЦДАМЛМ України), на якому обговорювалися питання забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду.

У роботі семінару взяли участь працівники структурних підрозділів ЦДАМЛМ України та представники установ-фондоутворювачів.

В рамках роботи семінару Юрій Ковтанюк виступив із доповіддю на тему: «Засади створення електронного архіву в установі».

Захід відбувся за підтримки Державної архівної служби України, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства та Центрального державного електронного архіву України.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн