Семінар з питань запобігання корупції

Працівники ЦДЕА України: завідувач сектору управління персоналом Аблаєва Надія, завідувач сектору бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення Варченко Наталія, головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення Литвинець Олександр, головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення Шаповал Марія взяли участь у семінарі на тему: «Забезпечення ефективного застосування законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності структурних підрозділів», який відбувся в режимі відеоконференції за допомогою Інтернет-сервісу Zoom.

Захід проведено за ініціативи Центрального державного архіву зарубіжної україніки.

Заняття провів головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Державної архівної служби України Негуляєв Юрій, який у своєму виступі розглянув питання щодо змін в антикорупційному законодавстві, особливості заповнення електронних декларацій на вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції, питання конфлікту інтересів в архіві та  подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані працівників.


.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн