Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Семінар з питань запобігання корупції

Працівники ЦДЕА України: завідувач сектору управління персоналом Аблаєва Надія, завідувач сектору бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення Варченко Наталія, головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення Литвинець Олександр, головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення Шаповал Марія взяли участь у семінарі на тему: «Забезпечення ефективного застосування законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності структурних підрозділів», який відбувся в режимі відеоконференції за допомогою Інтернет-сервісу Zoom.

Захід проведено за ініціативи Центрального державного архіву зарубіжної україніки.

Заняття провів головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Державної архівної служби України Негуляєв Юрій, який у своєму виступі розглянув питання щодо змін в антикорупційному законодавстві, особливості заповнення електронних декларацій на вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції, питання конфлікту інтересів в архіві та  подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані працівників.


.

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!