Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Семінар з питань запобігання корупції

Працівники ЦДЕА України: завідувач сектору управління персоналом Аблаєва Надія, завідувач сектору бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення Варченко Наталія, головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення Литвинець Олександр, головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку, фінансового та господарського забезпечення Шаповал Марія взяли участь у семінарі на тему: «Забезпечення ефективного застосування законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності структурних підрозділів», який відбувся в режимі відеоконференції за допомогою Інтернет-сервісу Zoom.

Захід проведено за ініціативи Центрального державного архіву зарубіжної україніки.

Заняття провів головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Державної архівної служби України Негуляєв Юрій, який у своєму виступі розглянув питання щодо змін в антикорупційному законодавстві, особливості заповнення електронних декларацій на вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції, питання конфлікту інтересів в архіві та  подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані працівників.


.

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!