Семінар з підвищення кваліфікації працівників державних архівів з питань формування НАФ та експертизи цінності документів

Головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду ЦДЕА України Віта Набережня взяла участь у роботі семінару з підвищення кваліфікації працівників державних архівів з питань формування Національного архівного фонду та експертизи цінності документів, що відбувся в конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, буд. 24).

Організатором заходу виступила Державна архівна служба України.

На семінарі розглядалися питання щодо порядку приймання документів на постійне зберігання та організацію засідання експертно-перевірної комісії державного архіву: підготовку матеріалів та складання протоколу засідання.   Спікерами заходу виступили: Дубок Ірина, начальник управління формування, зберігання та обліку документів Національного архівного фонду та науково-методичного забезпечення Укрдержархіву; Кузнєцова Марина, начальник відділу формування Національного архівного фонду управління формування, зберігання та обліку документів Національного архівного фонду та науково-методичного забезпечення Укрдержархіву.

На семінарі були присутні працівники центральних державних архівів України, Державного архіву Київської області та Державного архіву м. Києва.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн