Click to listen highlighted text!

Семінар-нарада щодо оцінювання службової діяльності державних службовців

Завідувач сектору управління персоналом ЦДЕА України Надія Аблаєва взяла участь у семінарі-нараді з питань організації проведення оцінювання службової діяльності за 2020 рік державних службовців та визначення завданнь і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності в 2021 році державних службовців.

Захід відбувся у конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, буд. 24).

Організатор семінару-наради: Державна архівна служба України.

Модератором заходу виступила начальник управління роботи з персоналом та організаційного забезпечення Укрдержархіву Тамара Полупан.

До участі були запрошені керівники служб управління персоналом Центральних державних архівів України, що розташовані у м. Києві.

Захід відбувся в теплій, дружній атмосфері, в кінці якого Тамара Полупан відповіла на питання присутніх.

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!