Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Семінар «Організація електронного діловодства»

Директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Юрій Ковтанюк на запрошення Ірини Тюрменко, доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри історії та документознавства факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету, зустрівся з викладачами та студентами цієї кафедри в режимі віддаленого доступу за допомогою програмного засобу Google Meet та провів семінар на тему «Організація електронного діловодства». У заході взяли участь понад 50 осіб.

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!