Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Семінар-практикум з питань виконання запитів

Головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до інформації документів ЦДЕА України Інна Очеретяна взяла участь у роботі семінару-практикуму з питань виконання запитів, що відбувся в режимі відеоконференції за допомогою Інтернет-сервісу Zoom.

Організатором заходу виступила Державна архівна служба України.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов.

Спікерами заходу виступили: заступник Голови Державної архівної служби України Лариса Левченко і начальник управління комунікацій Державної архівної служби України Юлія Прилепішева.

Лариса Левченко під час доповіді розглянула питання щодо обмеження доступу до документів Національного архівного фонду, дала характеристику видам запитів, зупинилась на особливостях віднесення запита до відповідного виду, підкреслила необхідність оцифрування довідкового апарату архіву з метою його удоступнення шляхом публікації цифрових копій описів, каталогів, путівників на офіційних вебсайтах архівів.

Юлія Прилепішева детально надала роз’яснення щодо застосування норм Інструкції про порядок витребування документів соціально-правового характеру для громадян України, іноземців та осіб без громадянства та Порядку виконання архівними установами запитів юридичних та фізичних осіб на підставі архівних документів та оформлення архівних довідок (копій, витягів) під час опрацювання запитів.

У роботі семінару-практикуму взяли участь близько 50 працівників центральних державних архівів та державних архівів областей України, які попередньо за допомогою електронної пошти надіслали до Укрдержархіву понад 50 різних питань щодо організації діяльності з виконання запитів.

Семінар-практикум тривав майже 4 години.

Технічну підтримку заходу забезпечив Центральний державний електронний архів України.

 

Назад

Анонси

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!