Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Семінар «Профілактика травматизму невиробничого характеру. Травматизм у побуті»

Відповідно до Плану проведення навчальних семінарів для працівників Центрального державного електронного архіву України у 2021 році, затвердженого наказом директора ЦДЕА України від 04.01.2021 № 2, головний спеціаліст сектору фінансово-економічного забезпечення та бухгалтерського обліку Марія Шаповал провела для працівників архіву навчальний семінар з питань охорони праці на тему: «Профілактика травматизму невиробничого характеру. Травматизм у побуті».

Доповідач наголосила на необхідності дотримання загальних вимог безпеки незалежно від місця перебування.
Семінар відбувся з дотриманням всіх вимог до проведення подібних заходів в умовах карантину. Частина працівників взяли участь у семінарі дистанційно за допомогою програмного засобу Zoom.

Презентація на тему: «Профілактика травматизму невиробничого характеру. Травматизм у побуті»

 

 

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!