Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Співпраця з вишами

На виконання договору про співпрацю між Національним авіаційним університетом (далі – НАУ) і Центральним державним електронним архівом України (далі – ЦДЕА України) директор ЦДЕА України виконав рецензування освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань 02 «Культура і мистецтво» та надав свої пропозиції на засіданні Кафедри історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ, що відбулося в режимі вебконференції за допомогою програмного засобу Google Meet.

 

Назад

Анонси

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!