Спільне засідання громадської та науково-експертної рад при Укрдержархіві 

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у спільному засіданні громадської та науково-експертної рад при Укрдержархіві та виступив з доповіддю про здобутки та перспективи діяльності ЦДЕА України.

За підсумками обговорення питання громадською радою при Укрдержархіві було прийнято рішення ініціювати направлення звернення до Державного агентства з питань електронного урядування України щодо сприяння у вирішенні питання забезпечення розвитку інформаційно-телекомунікаційної системи ЦДЕА України для ефективного виконання завдань та функцій, покладених на архів державою, а також вирішення питання централізованого зберігання всіх електронних документів Національного архівного фонду постійного та тривалого (понад 10 років) строків зберігання, що створені в державних органах, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях різних форм власності, зважаючи на особливу важливість цього завдання для держави та першочерговість його вирішення, шляхом включення відповідних завдань до Національної програми інформатизації на 2019 рік.

Порядок денний

Фоторепортаж

  

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн