Спільне засідання громадської та науково-експертної рад при Укрдержархіві 

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у спільному засіданні громадської та науково-експертної рад при Укрдержархіві та виступив з доповіддю про здобутки та перспективи діяльності ЦДЕА України.

За підсумками обговорення питання громадською радою при Укрдержархіві було прийнято рішення ініціювати направлення звернення до Державного агентства з питань електронного урядування України щодо сприяння у вирішенні питання забезпечення розвитку інформаційно-телекомунікаційної системи ЦДЕА України для ефективного виконання завдань та функцій, покладених на архів державою, а також вирішення питання централізованого зберігання всіх електронних документів Національного архівного фонду постійного та тривалого (понад 10 років) строків зберігання, що створені в державних органах, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях різних форм власності, зважаючи на особливу важливість цього завдання для держави та першочерговість його вирішення, шляхом включення відповідних завдань до Національної програми інформатизації на 2019 рік.

Порядок денний

Фоторепортаж

  

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн