Тематичний короткостроковий семінар «Європейська інтеграція України. Конструктивне партнерство з країнами ЄС»

Заступник директора  Людмила Паламарчук взяла участь у тематичному короткостроковому семінарі «Європейська інтеграція України. Конструктивне партнерство з країнами ЄС», що проходив 22-23 квітня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.
У ході роботи слухачі поглибили знання щодо реалізації державної політики України у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, інституційних і правових засад ЄС, співробітництва України з країнами ЄС у сфері безпеки та оборони; ознайомились з регіональними і глобалізаційними трансформаціями, стратегіями національного розвитку. Робота семінару проходила у форматі активного діалогу та обміну думками.
По завершенню заходу учасники отримали свідоцтва про участь у тематичному короткостроковому семінарі.

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн