Тематичний короткостроковий семінар «Європейська інтеграція України. Конструктивне партнерство з країнами ЄС»

Заступник директора  Людмила Паламарчук взяла участь у тематичному короткостроковому семінарі «Європейська інтеграція України. Конструктивне партнерство з країнами ЄС», що проходив 22-23 квітня 2019 року в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.
У ході роботи слухачі поглибили знання щодо реалізації державної політики України у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, інституційних і правових засад ЄС, співробітництва України з країнами ЄС у сфері безпеки та оборони; ознайомились з регіональними і глобалізаційними трансформаціями, стратегіями національного розвитку. Робота семінару проходила у форматі активного діалогу та обміну думками.
По завершенню заходу учасники отримали свідоцтва про участь у тематичному короткостроковому семінарі.

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн