Click to listen highlighted text!

Урочистості з нагоди професійного свята – Дня державного службовця.

З нагоди відзначення Дня державного службовця в.о. Голови Державної архівної служби України, кандидат історичних наук Тетяна Ємельянова урочисто привітала колег із професійним святом та оголосила Подяки Державної архівної служби України за сумлінну та ефективну працю найкращим працівникам архівної галузі. Серед відзначених осіб були працівники Центрального державного електронного архіву України: завідувач сектору управління персоналом та діловодства Надія Аблаєва та головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації Інна Очеретяна. 

Вітаємо колег з відзнаками!

 

Назад

Анонси

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!