Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Участь директора ЦДЕА України у прямому ефірі програми «Імператив» на UA: Радіо Культура

З нагоди Міжнародного дня архівів та в рамках Міжнародного тижня архівів, визначеного Міжнародною радою архівів 8-14 червня 2020 року, директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у прямому ефірі програми «Імператив» на UA: Радіо Культура.

Під час програми з ведучою Юлією Чаплінською говорили про роль і місце архівів в інформаційному онлайн просторі в умовах протидії сучасним загрозам поширення дезінформації та гібридній війні, методи боротьби з кібератаками, а також баланс між вільним доступом до інформації і захистом даних.

Прослухати аудіозапис програми «Імператив» на UA: Радіо Культура

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!