Click to listen highlighted text!

Участь директора ЦДЕА України у прямому ефірі програми «Імператив» на UA: Радіо Культура

З нагоди Міжнародного дня архівів та в рамках Міжнародного тижня архівів, визначеного Міжнародною радою архівів 8-14 червня 2020 року, директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у прямому ефірі програми «Імператив» на UA: Радіо Культура.

Під час програми з ведучою Юлією Чаплінською говорили про роль і місце архівів в інформаційному онлайн просторі в умовах протидії сучасним загрозам поширення дезінформації та гібридній війні, методи боротьби з кібератаками, а також баланс між вільним доступом до інформації і захистом даних.

Прослухати аудіозапис програми «Імператив» на UA: Радіо Культура

Назад

Анонси

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!