Участь у засіданні експертної комісії Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України

Директора ЦДЕА України Юрія Ковтанюка разом з працівниками інших наукових та учбових закладів України було запрошено на засідання експертної комісії Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України, що працює у межах заходів з акредитації кафедри Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності ПВНЗ «Європейський університет» рівня магістерської підготовки за напрямом підготовки 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Під час зазначеного засідання Юрій Ковтанюк повідомив про співпрацю з Європейським університетом у межах договору про співпрацю щодо організації практики студентів, оглядових екскурсій, семінарів, круглих столів, конференцій, а також звернув увагу членів комісії на загальну проблему щодо невідповідності високого рівня підготовки спеціалістів на кафедрі Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» рівню заробітної плати, яку можна запропонувати молодим спеціалістам в архівній сфері, що призводить до відтоку цих спеціалістів до приватних підприємств або в інші сфери діяльності на посади з більшим рівнем заробітної плати.

Також у заході взяв участь директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства Олександр Гаранін, який доповів про співпрацю інституту з кафедрою Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн