Click to listen highlighted text!

У ЦДЕА України відновлено прийом громадян

До уваги користувачів!

Відповідно Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та рекомендації Міністерства охорони здоров’я України щодо застосування профілактичних заходів, наказами в. о. директора ЦДЕА України:

– від 03.08.2020 № 93 «Про проведення особистого прийому громадян посадовими особами ЦДЕА України» відновлено з 03 серпня 2020 року проведення особистого прийому громадян посадовими особами ЦДЕА України, визначений графіком, що затверджений наказом директора ЦДЕА України від 03.04.2020 № 28 «Про деякі зміни графіку проведення особистого прийому громадян посадовими особами ЦДЕА України»;

– від 03.08.2020 № 95 «Щодо проведення прийому громадян у громадській приймальні Укрдержархіву» відновлено з 03 серпня 2020 року роботу посадових осіб ЦДЕА України, відповідальних за проведення прийому громадян у громадській приймальні Укрдержархіву, що визначений відповідним графіком, який затверджено наказом директора ЦДЕА України від 23.06.2020 № 80 «Щодо проведення прийому громадян у громадській приймальні Укрдержархіву».

З метою належного забезпечення прав громадян у період адаптивного карантину особистий прийом громадян керівництвом Центрального державного електронного архіву України здійснюється за попереднім записом за номером телефону (044) 275–32–98.

Актуальну інформацію щодо графіку особистого прийому громадян керівництвом ЦДЕА України та прийому документів посадовими особами ЦДЕА України в громадській приймальні Укрдержархіву розміщено у розділі «Звернення громадян», головної сторінки офіційного вебсайта Цетрального державного електронного архіву України.

Просимо дотримуватися рекомендацій, що наведені у Пам’ятці користувача щодо відвідування ЦДЕА України в умовах послаблення карантину.

Додаткова інформація

 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!