У Євросоюзі розробили нові санкції за кібератаки

Представники 28 країн ЄС зустрілися в Брюсселі для обговорення питання розширення санкцій до країн, компаній, осіб, що беруть участь в кіберзлочинності.

Як повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на внутрішній меморандум ЄС від 6 лютого 2019 року, нові санкції «можуть бути спрямовані на тих, хто робить ці види кібердіяльності в будь-якому місці, незалежно від їх національності і місцезнаходження». Поки обговорення триває на технічному рівні, розробка такого режиму санкцій має явну підтримку лідерів ЄС.

Витік даних, атаки на IТ-інфраструктуру і викрадення секретної інформації можуть у майбутньому призвести до того, що ЄС накладе санкції на іноземних юридичних і фізичних осіб, відповідальних за такі дії. За вчинення кібератак пропонують карати шляхом заморожування активів і заборону поїздок до ЄС.

Джерело: сайт агентства Bloomberg

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн