У Євросоюзі розробили нові санкції за кібератаки

Представники 28 країн ЄС зустрілися в Брюсселі для обговорення питання розширення санкцій до країн, компаній, осіб, що беруть участь в кіберзлочинності.

Як повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на внутрішній меморандум ЄС від 6 лютого 2019 року, нові санкції «можуть бути спрямовані на тих, хто робить ці види кібердіяльності в будь-якому місці, незалежно від їх національності і місцезнаходження». Поки обговорення триває на технічному рівні, розробка такого режиму санкцій має явну підтримку лідерів ЄС.

Витік даних, атаки на IТ-інфраструктуру і викрадення секретної інформації можуть у майбутньому призвести до того, що ЄС накладе санкції на іноземних юридичних і фізичних осіб, відповідальних за такі дії. За вчинення кібератак пропонують карати шляхом заморожування активів і заборону поїздок до ЄС.

Джерело: сайт агентства Bloomberg

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн