ЦДЕА України приєднується до відзначення Всесвітнього дня охорони праці

 

Міжнародна організація праці до 100-річчя від дня заснування ініціювала проведення у 2019 році заходів до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається щорічно 28-го квітня, під гаслом «Безпечне і здорове майбутнє праці».

Вибір теми обумовлений викликами та змінами у сфері праці, які відбулися внаслідок розвитку технологій та під дією нових демографічних, глобалізаційних, кліматичних і інших чинників.

Основною метою заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, об`єктів господарювання та громадських організацій до проблеми охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці державної служби України  з питань праці опублікував відповідне звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

До уваги спільноти публікуємо офіційне звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні.

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн