Цифровізація в бізнес-секторі Марокко

Марокко, як і багато країн, що розвиваються, зараз перебуває у перехідній фазі між паперовою та цифровою епохами. Організації переходять від фізичних документів у їх повсякденному функціонуванні до використання цифрових технологій для вирішення своїх проблем.

У Марокко компанії почали оцифровувати свої дані понад десять років тому, однак, лише за останні два-три роки гостро усвідомили важливість переміщення своїх бізнес-процесів у цифровий формат, внаслідок чого у 2017 році Міністерство промисловості, інвестицій, торгівлі та цифрової економіки Марокко створило Агенцію цифрового розвитку (Agency for Digital Development (ADD).

Марокканські фінансові установи першими зрозуміли переваги оцифрування, які включають зменшення необхідного фізичного простору для зберігання файлів, швидкий доступ до інформації та покращення обслуговування клієнтів.

Ясміна Бенчекроун, керуючий директор марокканської філії Abergower британської багатонаціональної міжнародної організації, що спеціалізується на оцифровуванні, зазначила, що технології відіграли значну роль у зменшенні гендерного розриву в бізнес-секторі Марокко, тому що жінки починають брати провідні ролі в цифровому секторі – сфері, де завжди домінували чоловіки.

На даний час галузі, в яких найбільше запроваджено оцифрування в Марокко, – це виробництво, імпорт та експорт, страхування, фінансові та юридичні послуги, бухгалтерський облік та державні установи. Цифрова трансформація цих секторів може привести економіку Марокко до нових висот.

Щоб трансформація була успішною, слід також змінити ментальність. Ясміна Бенчекроун підкреслила, що неможливо побудувати сучасну компанію та дотримуватися традиційних моделей роботи, тому всі учасники цифровізації повинні вийти зі своєї зони комфорту та застосувати нові технології.

Цифрова трансформація також дозволить марокканським компаніям бути більш конкурентоспроможними, швидко реагувати на можливості та бути більш чутливими до потреб та вимог марокканських та світових ринків.

Детальніше на офіційному вебсайті Morocco World News

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн