Click to listen highlighted text!

Цифровізація в Казахстані

У Казахстані з 2018 року реалізується державна програма «Цифровий Казахстан». Держава поставила за мету прискорити темпи розвитку економіки і поліпшити життя громадян за рахунок використання цифрових технологій.

04 березня 2020 року Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв провів нараду з питань реалізації Державної програми цифрового Казахстану, на якій наголосив, що Міністерство цифрового розвитку, інновацій та аерокосмічної промисловості має стати рушійною силою сучасних систем, які ще не були повністю досягнуті.

Касим-Жомарт Токаєв підкреслив, що в епоху розвитку інформаційних технологій суспільні цифрові послуги повинні бути доступними для будь-якої звичайної людини. Він також зазначив, що до запуску послуги будуть сформовані різні групи громадян, які будуть активно консультувати населення.

Глава держави звернув увагу на відсутність Інтернету або його повільну роботу та зазначив, що між міською та сільською громадою існує «розрив у цифровизації».

Президент країни наголосив, що віце-міністри, відповідальні за цифровізацію, мають внести позитивні зміни в роботу державного апарату, а також здійснити цифрові реформи в економіці та інших сферах.

Наприкінці зустрічі Касим-Жомарт Токаєв підкреслив, що оцифровка – це важлива державна справа, від якої залежить розвиток економіки країни.

З доповіддю на засіданні виступили міністр цифрового розвитку, інновацій та аерокосмічної промисловості Аскар Жумагалієв, перший віце-прем’єр-міністр – міністр фінансів Аліхан Смайлов, міністр праці та соціального захисту Біржан Нуримбетов та міський голова Алмати Бакитжан Сагінтаєв.

 

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!