Click to listen highlighted text!

Цифровізація в Казахстані

У Казахстані з 2018 року реалізується державна програма «Цифровий Казахстан». Держава поставила за мету прискорити темпи розвитку економіки і поліпшити життя громадян за рахунок використання цифрових технологій.

04 березня 2020 року Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв провів нараду з питань реалізації Державної програми цифрового Казахстану, на якій наголосив, що Міністерство цифрового розвитку, інновацій та аерокосмічної промисловості має стати рушійною силою сучасних систем, які ще не були повністю досягнуті.

Касим-Жомарт Токаєв підкреслив, що в епоху розвитку інформаційних технологій суспільні цифрові послуги повинні бути доступними для будь-якої звичайної людини. Він також зазначив, що до запуску послуги будуть сформовані різні групи громадян, які будуть активно консультувати населення.

Глава держави звернув увагу на відсутність Інтернету або його повільну роботу та зазначив, що між міською та сільською громадою існує «розрив у цифровизації».

Президент країни наголосив, що віце-міністри, відповідальні за цифровізацію, мають внести позитивні зміни в роботу державного апарату, а також здійснити цифрові реформи в економіці та інших сферах.

Наприкінці зустрічі Касим-Жомарт Токаєв підкреслив, що оцифровка – це важлива державна справа, від якої залежить розвиток економіки країни.

З доповіддю на засіданні виступили міністр цифрового розвитку, інновацій та аерокосмічної промисловості Аскар Жумагалієв, перший віце-прем’єр-міністр – міністр фінансів Аліхан Смайлов, міністр праці та соціального захисту Біржан Нуримбетов та міський голова Алмати Бакитжан Сагінтаєв.

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!