Click to listen highlighted text!

Щорічна IT-виставка MUK EXPO 2019

Провідні архівісти відділу інформаційних технологій та кіберзахисту ЦДЕА України Олександр Горбач та Костянтин Євсєєв взяли участь у роботі щорічної ІТ-виставки MUK EXPO 2019, що відбулася у павільйоні Виставкового центру АККО Інтернешнл (проспект Перемоги, 40-Б). Організатором ІТ-виставки виступила Група компаній МУК.

MUK EXPO щорічно збирає понад 1500 українських і зарубіжних ІТ-фахівців. Під час роботи ІТ-виставки були проведені дві великі спеціалізовані конференції, які не мають аналогів в Україні:

  • MUK Security HUB – це сесія докладів, присвячених актуальним проблемам інформаційної безпеки та презентованих світовими лідерами у виробництві рішень для захисту від кіберзагроз;
  • MUK Cloud HUB – це конференція, яка присвячена новітнім продуктам та рішенням у сфері хмарних технологій. Доповіді в рамках Cloud HUB торкнулися таких тем, як сучасні бізнес-комунікації, інформаційна безпека хмарних сервісів, дані, бізнес аналітика. 

На виставці MUK EXPO 2019 були представлені продукти та рішення від більш ніж 50 провідних виробників: APC, Cisco, Commscope, Dell EMC, Fortinet, Grandstream, IBM, Microsoft, Oracle, NetApp, PacketLight, Penta Security, Radware, StarWind, Quest Software, Veeam, VMware та інших; понад 300 експертів Групи компаній МУК і компаній-виробників надали професійні консультації.

Детальніше на сторінці Групи компаній МУК на Facebook   

Детальніше на вебсайті Групи компаній МУК

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!