Щорічна IT-виставка MUK EXPO 2019

Провідні архівісти відділу інформаційних технологій та кіберзахисту ЦДЕА України Олександр Горбач та Костянтин Євсєєв взяли участь у роботі щорічної ІТ-виставки MUK EXPO 2019, що відбулася у павільйоні Виставкового центру АККО Інтернешнл (проспект Перемоги, 40-Б). Організатором ІТ-виставки виступила Група компаній МУК.

MUK EXPO щорічно збирає понад 1500 українських і зарубіжних ІТ-фахівців. Під час роботи ІТ-виставки були проведені дві великі спеціалізовані конференції, які не мають аналогів в Україні:

  • MUK Security HUB – це сесія докладів, присвячених актуальним проблемам інформаційної безпеки та презентованих світовими лідерами у виробництві рішень для захисту від кіберзагроз;
  • MUK Cloud HUB – це конференція, яка присвячена новітнім продуктам та рішенням у сфері хмарних технологій. Доповіді в рамках Cloud HUB торкнулися таких тем, як сучасні бізнес-комунікації, інформаційна безпека хмарних сервісів, дані, бізнес аналітика. 

На виставці MUK EXPO 2019 були представлені продукти та рішення від більш ніж 50 провідних виробників: APC, Cisco, Commscope, Dell EMC, Fortinet, Grandstream, IBM, Microsoft, Oracle, NetApp, PacketLight, Penta Security, Radware, StarWind, Quest Software, Veeam, VMware та інших; понад 300 експертів Групи компаній МУК і компаній-виробників надали професійні консультації.

Детальніше на сторінці Групи компаній МУК на Facebook   

Детальніше на вебсайті Групи компаній МУК

Презентаційні матеріали до доповідей на конференції MUK Security HUB

Презентаційні матеріали до доповідей на конференції MUK Cloud HUB

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн