Європейська Комісія підписала першу міжнародну угоду кваліфікованим електронним підписом

8 липня 2020 року, Європейська Комісія підписала першу міжнародну угоду в електронній формі з Групою Світового банку, використовуючи послугу власного кваліфікованого електронного підпису, підпису ЄС.

«Використання електронних підписів стає нормою для сучасних державних адміністрацій, і я з нетерпінням чекаю повного впровадження цього в робочі процеси Європейської Комісії», – Йоханнес Хан, Європейський комісар з питань бюджету та управління.

Детальніше

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн