Click to listen highlighted text!

Європейська Комісія підписала першу міжнародну угоду кваліфікованим електронним підписом

8 липня 2020 року, Європейська Комісія підписала першу міжнародну угоду в електронній формі з Групою Світового банку, використовуючи послугу власного кваліфікованого електронного підпису, підпису ЄС.

«Використання електронних підписів стає нормою для сучасних державних адміністрацій, і я з нетерпінням чекаю повного впровадження цього в робочі процеси Європейської Комісії», – Йоханнес Хан, Європейський комісар з питань бюджету та управління.

Детальніше

 

Назад

Анонси

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!