Click to listen highlighted text!

Європейська Комісія підписала першу міжнародну угоду кваліфікованим електронним підписом

8 липня 2020 року, Європейська Комісія підписала першу міжнародну угоду в електронній формі з Групою Світового банку, використовуючи послугу власного кваліфікованого електронного підпису, підпису ЄС.

«Використання електронних підписів стає нормою для сучасних державних адміністрацій, і я з нетерпінням чекаю повного впровадження цього в робочі процеси Європейської Комісії», – Йоханнес Хан, Європейський комісар з питань бюджету та управління.

Детальніше

 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!