Інтеграція України у світовий електронний інформаційний простір

Уряд затвердив Порядок взаємного визнання українських та іноземних сертифікатів відкритих ключів, електронних підписів, а також використання інформаційно-телекомунікаційної системи центрального засвідчувального органу для забезпечення визнання в Україні електронних довірчих послуг, іноземних сертифікатів відкритих ключів, що використовуються під час надання юридично значущих електронних послуг у процесі взаємодії між суб’єктами різних держав.

Прийняття постанови:

  • сприятиме інтеграції України у світовий електронний інформаційний простір;
  • створить умови для міжнародного співробітництва в сферах електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації;
  • сприятиме вільному обігу електронних довірчих послуг в Україні, а також можливості вільного надання електронних довірчих послуг надавачами електронних довірчих послуг, розташованими в інших державах, діяльність яких відповідає вимогам Закону України “Про електронні довірчі послуги”;
  • забезпечить популяризацію електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації серед населення та юридичних осіб.

Детальніше на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн