Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Порядок денний
засідання науково-методичної ради Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

31 серпня 2017 р. 10:00

УЧАСНИКИ: члени науково-методичної ради ЦДЕА України
ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1.  Про розгляд зводу відгуків на проект «Вимоги до структури та змісту бази даних до електронної пошукової системи «Архівні фонди України».
  Доповідач – директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С.
 2. Про розгляд другої редакції «Створення локальних копій веб-сайтів у Центральному державному електронному архіві України. Інструкція».
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Сухомлин О. В.
 3. Про розгляд Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Центральному державному електронному архіві України.
  Доповідач – завідувач сектору управління персоналом Аблаєва Н. О.
 4. Про виконання плану науково-методичної роботи Центрального державного електронного архіву України у ІII кварталі 2017 року.
  Доповідач – заступник директора Паламарчук  Л. В.
 5. Про відбір схвалених науково-методичних розробок за 2008−2016 роки для укладання  збірника методичних розробок ЦДЕА України з нагоди 10-річчя створення архіву.
  Доповідач – провідний архівіст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Передерій Н. В.

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!