Науково-методична рада

Порядок денний
засідання науково-методичної ради Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

31 серпня 2017 р. 10:00

УЧАСНИКИ: члени науково-методичної ради ЦДЕА України
ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1.  Про розгляд зводу відгуків на проект «Вимоги до структури та змісту бази даних до електронної пошукової системи «Архівні фонди України».
  Доповідач – директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С.
 2. Про розгляд другої редакції «Створення локальних копій веб-сайтів у Центральному державному електронному архіві України. Інструкція».
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Сухомлин О. В.
 3. Про розгляд Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Центральному державному електронному архіві України.
  Доповідач – завідувач сектору управління персоналом Аблаєва Н. О.
 4. Про виконання плану науково-методичної роботи Центрального державного електронного архіву України у ІII кварталі 2017 року.
  Доповідач – заступник директора Паламарчук  Л. В.
 5. Про відбір схвалених науково-методичних розробок за 2008−2016 роки для укладання  збірника методичних розробок ЦДЕА України з нагоди 10-річчя створення архіву.
  Доповідач – провідний архівіст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Передерій Н. В.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн