Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

17 листопада 2017 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки інформаційного ресурсу «Український мовний розділ вільної енциклопедії «Вікіпедія».
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Горбач  О. С.
 2. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколів технічної перевірки локальних копій веб-сайтів колекції «Українська діаспора у світі» за результатами ініціативного документування.
  Доповідач –провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації
  Мікрюкова О. Г.
 3. Про розгляд акта про вилучення для знищення локальних копій веб-сайтів «Українська діаспора у світі» не внесених до архівної колекції за результатами ініціативного документування.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації
  Мікрюкова О. Г.
 4. Про результати експертизи цінності у процесі комплектування архівної колекції «Українська діаспора у світі» та розгляд експертних висновків локальних веб-сайтів.
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 5. Про розгляд списку веб-сайтів, прийнятих на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Українська діаспора у світі».
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 6. Про розгляд опису № 2 архівного електронного інформаційного ресурсу, що підлягає постійному зберіганню, архівної колекції «До 70-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
  Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Ю.Г.
 7. Про розгляд опису № 2 документів особового походження в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню Кузьменка А.В.
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 8. Про результати проведення експертизи цінності документів і розгляд опису справ постійного зберігання та з кадрових питань за 2013-2014 роки сектору фінансового та ресурсного забезпечення (фінансово-економічний сектор).
  Доповідач – завідувач сектору фінансового та ресурсного забезпечення Варченко Н. А.
 9. Про встановлення строків зберігання документів, що створюються за результатами діяльності відділу забезпечення збереженості та обліку документів.
  Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Ю. Г.
 10. Про встановлення строків зберігання документів, що створюються за результатами діяльності відділу інформаційних технологій та захисту інформації.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Горбач О. С.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн