Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

17 листопада 2017 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки інформаційного ресурсу «Український мовний розділ вільної енциклопедії «Вікіпедія».
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Горбач  О. С.
 2. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколів технічної перевірки локальних копій веб-сайтів колекції «Українська діаспора у світі» за результатами ініціативного документування.
  Доповідач –провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації
  Мікрюкова О. Г.
 3. Про розгляд акта про вилучення для знищення локальних копій веб-сайтів «Українська діаспора у світі» не внесених до архівної колекції за результатами ініціативного документування.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації
  Мікрюкова О. Г.
 4. Про результати експертизи цінності у процесі комплектування архівної колекції «Українська діаспора у світі» та розгляд експертних висновків локальних веб-сайтів.
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 5. Про розгляд списку веб-сайтів, прийнятих на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Українська діаспора у світі».
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 6. Про розгляд опису № 2 архівного електронного інформаційного ресурсу, що підлягає постійному зберіганню, архівної колекції «До 70-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
  Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Ю.Г.
 7. Про розгляд опису № 2 документів особового походження в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню Кузьменка А.В.
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 8. Про результати проведення експертизи цінності документів і розгляд опису справ постійного зберігання та з кадрових питань за 2013-2014 роки сектору фінансового та ресурсного забезпечення (фінансово-економічний сектор).
  Доповідач – завідувач сектору фінансового та ресурсного забезпечення Варченко Н. А.
 9. Про встановлення строків зберігання документів, що створюються за результатами діяльності відділу забезпечення збереженості та обліку документів.
  Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Ю. Г.
 10. Про встановлення строків зберігання документів, що створюються за результатами діяльності відділу інформаційних технологій та захисту інформації.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Горбач О. С.
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн