Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

17 листопада 2017 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки інформаційного ресурсу «Український мовний розділ вільної енциклопедії «Вікіпедія».
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Горбач  О. С.
 2. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколів технічної перевірки локальних копій веб-сайтів колекції «Українська діаспора у світі» за результатами ініціативного документування.
  Доповідач –провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації
  Мікрюкова О. Г.
 3. Про розгляд акта про вилучення для знищення локальних копій веб-сайтів «Українська діаспора у світі» не внесених до архівної колекції за результатами ініціативного документування.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації
  Мікрюкова О. Г.
 4. Про результати експертизи цінності у процесі комплектування архівної колекції «Українська діаспора у світі» та розгляд експертних висновків локальних веб-сайтів.
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 5. Про розгляд списку веб-сайтів, прийнятих на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Українська діаспора у світі».
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 6. Про розгляд опису № 2 архівного електронного інформаційного ресурсу, що підлягає постійному зберіганню, архівної колекції «До 70-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
  Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Ю.Г.
 7. Про розгляд опису № 2 документів особового походження в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню Кузьменка А.В.
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 8. Про результати проведення експертизи цінності документів і розгляд опису справ постійного зберігання та з кадрових питань за 2013-2014 роки сектору фінансового та ресурсного забезпечення (фінансово-економічний сектор).
  Доповідач – завідувач сектору фінансового та ресурсного забезпечення Варченко Н. А.
 9. Про встановлення строків зберігання документів, що створюються за результатами діяльності відділу забезпечення збереженості та обліку документів.
  Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Ю. Г.
 10. Про встановлення строків зберігання документів, що створюються за результатами діяльності відділу інформаційних технологій та захисту інформації.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Горбач О. С.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн