Порядок денний
засідання науково-методичної ради Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

26 лютого 2018 р. 10:00

УЧАСНИКИ: члени науково-методичної ради ЦДЕА України
ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про розгляд проекту програми розроблення науково-методичної теми «Методичні рекомендації щодо використання бази даних до електронної пошукової системи «Архівні фонди України».
  Доповідач – директор архіву Ковтанюк Ю. С.
 2. Про розгляд проекту статті «Централізований електронний (цифровий) фонд користування документами НАФ: завдання та шляхи їх вирішення» (до науково-практичного журналу «Студії з архівної справи та документознавства»).
  Доповідач – директор архіву Ковтанюк Ю. С.
 3. Про розгляд проекту статті «Структура та зміст бази даних до електронної пошукової системи «Архівні фонди України» (до науково-практичного журналу «Студії з архівної справи та документознавства»).
  Доповідач – заступник директора Паламарчук Л. В.
 4. Про розгляд проекту статті «Особливості комплектування документами особового походження в електронній формі: досвід Центрального державного електронного архіву України» (до науково-практичного журналу «Студії з архівної справи та документознавства»).
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн