Науково-методична рада

Порядок денний
засідання науково-методичної ради Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

26 лютого 2018 р. 10:00

УЧАСНИКИ: члени науково-методичної ради ЦДЕА України
ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про розгляд проекту програми розроблення науково-методичної теми «Методичні рекомендації щодо використання бази даних до електронної пошукової системи «Архівні фонди України».
  Доповідач – директор архіву Ковтанюк Ю. С.
 2. Про схвалення Норм часу і виробітку на додаткові види робіт, що виконуються в Центральному державному електронному архіві України, до Типових норм, затверджених наказом Держкомархіву України від02.2008 № 22.
  Доповідач – заступник директора Паламарчук Л. В.
 3. Про розгляд проекту статті «Централізований електронний (цифровий) фонд користування документами НАФ: завдання та шляхи їх вирішення» (до науково-практичного журналу «Студії з архівної справи та документознавства»).
  Доповідач – директор архіву Ковтанюк Ю. С.
 4. Про розгляд проекту статті «Структура та зміст бази даних до електронної пошукової системи «Архівні фонди України» (до науково-практичного журналу «Студії з архівної справи та документознавства»).
  Доповідач – заступник директора Паламарчук Л. В.
 5. Про розгляд проекту статті «Особливості комплектування документами особового походження в електронній формі: досвід Центрального державного електронного архіву України» (до науково-практичного журналу «Студії з архівної справи та документознавства»).
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

15 листопада 2018 року

Відбудеться навчальний семінар для працівників ЦДЕА України з метою підвищення рівня володіння державною мовою. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24, ЦДЕА України, кім. 126.

12-16 листопада 2018 року

Відбудеться стажування представників ЦДЕА України та Державного центру збереження документів НАФ за напрямами: електронний документ, оцифровка документів; реставрація архівних документів. Місце проведення: м. Варшава, Республіка Польща. Програма 1. Програма 2.

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн