Анкета учасника (PDF)

Програма відкритої дискусії

Запрошуємо всіх бажаючих до
ВІДКРИТОЇ ДИСКУСІЇ

Проблемні питання дотримання авторських
та суміжних прав у діяльності державних архівів

06 грудня 2018 р.

Організатори заходу:                                                                                                                  

Спілка архівістів України,
Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України,
Центральний державний архів громадських об’єднань України,
Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г. С. Пшеничного,
Центральний державний науково-технічний архів України,
Центральний державний електронний архів України,
Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства.

За підтримки:

Міністерства юстиції України,
Державної архівної служби України.

Питання до обговорення:

– правова основа комплектування державних архівів документами із дотриманням законодавства у сфері авторських та суміжних прав;
– організація користування документами Національного архівного фонду з дотриманням авторських та суміжних прав на ці документи;
– напрями нормотворчої діяльності щодо унормування роботи державних архівів, у тому числі, для внесення змін у відповідні законодавчі та нормативно-правові акти, з метою забезпечення виконання завдань і функцій, покладені на ці установи державою, з дотриманням авторських та суміжних прав.

Місце проведення:

конференц-зал Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтв України (ЦДАМЛМ України). Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 22а (будівля пам’ятки архітектури XVIII ст. «Бурси»на території Національного заповідника «Софія Київська»).

Початок: об 11.00.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19 лютого 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у щорічному круглому столі архівістів з міжнародною участю «Оцифрування документів Національного архівного фонду, як пріоритетний напрям цифровізації національних архівів: проблеми та перспективи», який відбудеться у читальному залі Центрального державного  кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Афіша. Прес-реліз. Програма заходу. Програма HTML.

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн