Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

28 березня 2019 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки документів особового походження в електронній формі, переданих Петущаком В. Д.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та кіберзахисту Мікрюкова О. Г.
 2. Про результати проведення експертизи цінності у процесі комплектування архівної колекції «Краєзнавство та народне мистецтво України» та розгляд експертних висновків локальних копій веб-сайтів.
  Доповідач – провідний архівіст відділу формування Національного архівного фонду Скибюк М. І.
 3. Про розгляд списку веб-сайтів, прийнятих на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Краєзнавство та народне мистецтво України».
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 4. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки аудіовізуальних документів в електронній формі створених ЦДЕА України за 2015 рік.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та кіберзахисту Горбач О. С.
 5. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки відеодокументу, отриманого від Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та кіберзахисту Горбач О. С.
 6. Про результати проведення експертизи цінності електронних інформаційних ресурсів, переданих Державним агентством з питань електронного урядування України.
  Доповідач ‒ начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 7. Про розгляд уточненого списку № 2 веб-сайтів, які бажано взяти на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Вибори Президента України 2019».
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 8. Про результати розгляду історичних довідок локальних копій веб-сайтів архівної колекції «Вибори Президента України 2019» за результатами ініціативного документування.
  Доповідач – головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду Набережня В. А.
 9. Про результати проведення експертизи цінності документів і розгляд описів справ постійного зберігання та з кадрових питань за 2017 рік сектору управління персоналом.
  Доповідач – завідувач сектору управління персоналом Аблаєва Н. О.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн