Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

18 липня 2019 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про розгляд списку № 1 (зі змінами) веб-сайтів, які бажано взяти на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Парламентські вибори 2019».
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.

 2. Про розгляд акта про результати експертизи цінності та акта приймання-передавання документів особового походження в електронній формі, переданих Петущаком В. Д.
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.

 3. Про розгляд опису № 5 аудіовізуальних документів в електронній формі за 2015 рік фонду № 22 «Літопис Центрального державного електронного архіву України: колекція аудіовізуальних документів в електронній формі» та розгляд акта про вилучення для знищення аудіовізуальних документів в електронній формі ЦДЕА України за 2015 рік.
  Доповідач – головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до інформації документів Очеретяна І. І.

 4. Про розгляд акта про вилучення для знищення відеодокумента в електронній формі, створеного у 2019 році Центральним державним кінофотофоноархівом України ім. Г. С. Пшеничного та переданого до Центрального державного електронного архіву України.
  Доповідач – головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до інформації документів Очеретяна І. І.

 5. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання за 2017 рік відділу забезпечення збереженості та обліку документів.
  Доповідач – головний спеціаліст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Передерій Н. В.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн