Урочисте засідання з нагоди 50-річного ювілею ЦДНТА України

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь в урочистому засіданні з нагоди відзначення Центральним державним науково-технічним архівом України 50-річного ювілею від дня створення установи, що відбулося у Музейному комплексі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (м. Харків, вул. Куліковський узвіз, 12).

Під час проведення урочистого засідання Юрій Ковтанюк вручив директору Центрального державного науково-технічного архіву України (далі – ЦДНТА України), кандидату історичних наук Марату Балишеву Подяку колективу ЦДНТА України від ЦДЕА України за плідну співпрацю, вагомий внесок у розвиток цифровізації архівної справи, організацію спільних заходів та з нагоди 50-річного ювілею. Директор ЦДЕА України висловив впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин та подальшу співпрацю для досягнення успіху в спільній справі.

В рамках проведення урочистостей учасники та гості відвідали виставку ЦДНТА України з нагоди 50-річного ювілею, що експонується в Музейному комплексі ХНУМГ імені О. М. Бекетова.

На урочистому заході були присутні високоповажні гості, колеги, партнери архіву.

Фоторепортаж

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн