Click to listen highlighted text!

Урочисте засідання з нагоди 50-річного ювілею ЦДНТА України

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь в урочистому засіданні з нагоди відзначення Центральним державним науково-технічним архівом України 50-річного ювілею від дня створення установи, що відбулося у Музейному комплексі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (м. Харків, вул. Куліковський узвіз, 12).

Під час проведення урочистого засідання Юрій Ковтанюк вручив директору Центрального державного науково-технічного архіву України (далі – ЦДНТА України), кандидату історичних наук Марату Балишеву Подяку колективу ЦДНТА України від ЦДЕА України за плідну співпрацю, вагомий внесок у розвиток цифровізації архівної справи, організацію спільних заходів та з нагоди 50-річного ювілею. Директор ЦДЕА України висловив впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин та подальшу співпрацю для досягнення успіху в спільній справі.

В рамках проведення урочистостей учасники та гості відвідали виставку ЦДНТА України з нагоди 50-річного ювілею, що експонується в Музейному комплексі ХНУМГ імені О. М. Бекетова.

На урочистому заході були присутні високоповажні гості, колеги, партнери архіву.

Фоторепортаж

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!