Click to listen highlighted text!

Порядок денний колегії

Центрального державного електронного архіву України

(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)
03 липня 2020 р. 10.00

1. Про стан забезпечення збереженості архівних фондів у Центральному державному електронному архіві України в ІІ півріччі 2019 року – І півріччі 2020 року.

Доповідач – провідний архівіст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Левчук Олена.
Обговорення, прийняття рішення.

2. Про проведення ініціативного документування Центральним державним електронним архівом України в ІІ півріччі 2019 року –  І півріччі 2020 року.

Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Тетяна.
Обговорення, прийняття рішення.  

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!