Click to listen highlighted text!

Прийом громадян у ЦДЕА України з урахуванням вимог «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки

До уваги користувачів!

У зв’язку із встановленням у м. Києві з 14 вересня 2020 року «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 згіднодо рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня 2020 року, прийом громадян у ЦДЕА України буде здійснюватись відповідно до обмежень, визначених для зазначеного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з урахуванням вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:

  • перебування відвідувачів (не більше однієї особи на 10 кв. м) можливе за наявності в них засобів індивідуального захисту, зокрема респираторів або захисних масок, рукавичок;
  • запис до читального залу користувачів, видавання архівних документів здійснювати через приймання замовлень телекомунікаційними та електронними каналами зв’язку;
  • суворого дотримання графіка вологого прибирання та провітрювання читального залу, а також дезинфекції поверхонь столів, стільців, щадного антисептичного очищення технічних засобів, що надаються у користування відвідувачам.

Попередній обов’язковий запис користувачів здійснюється за телефоном: (044) 246-91-37, електронною адресою:  [email protected] або за допомогою  нашої сторінки у соціальній мережі Facebook.

Просимо дотримуватися рекомендацій, що наведені у Пам’ятці користувача щодо відвідування ЦДЕА України в умовах послаблення карантину.

Додаткова інформація

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!