Прийом громадян у ЦДЕА України з урахуванням вимог «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки

До уваги користувачів!

У зв’язку із встановленням у м. Києві з 14 вересня 2020 року «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 згіднодо рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня 2020 року, прийом громадян у ЦДЕА України буде здійснюватись відповідно до обмежень, визначених для зазначеного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з урахуванням вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:

  • перебування відвідувачів (не більше однієї особи на 10 кв. м) можливе за наявності в них засобів індивідуального захисту, зокрема респираторів або захисних масок, рукавичок;
  • запис до читального залу користувачів, видавання архівних документів здійснювати через приймання замовлень телекомунікаційними та електронними каналами зв’язку;
  • суворого дотримання графіка вологого прибирання та провітрювання читального залу, а також дезинфекції поверхонь столів, стільців, щадного антисептичного очищення технічних засобів, що надаються у користування відвідувачам.

Попередній обов’язковий запис користувачів здійснюється за телефоном: (044) 246-91-37, електронною адресою:  tsdea_dostup@arch.gov.ua або за допомогою  нашої сторінки у соціальній мережі Facebook.

Просимо дотримуватися рекомендацій, що наведені у Пам’ятці користувача щодо відвідування ЦДЕА України в умовах послаблення карантину.

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн